KNVvN regio’s

De Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Natuurtoezicht (KNVvN) is een landelijke vereniging bestaande uit acht regio’s met telkens een regiocommissaris:

  1. Brabant en Limburg,
    • Arie Schakel en Ton Cuppens,
    • brabant-limburg@natuurtoezicht.nl
  2. Gelderland en Flevoland,
    • Coen de Meijer,
    • gelderland-flevoland@natuurtoezicht.nl
  3. Noord-Holland:
    • Reinhout Scheffers,
    • noord-holland@natuurtoezicht.nl
  4. Noord-Nederland:
    • Bert Speulman,
    • noord-nederland@natuurtoezicht.nl
  5. Utrecht,
    • Jeroen van Eijk,
    • utrecht@natuurtoezicht.nl
  6. Overijssel,
    • Chris Volkmann,
    • overijssel@natuurtoezicht.nl
  7. Zeeland:
    • Jaap van der Hiele,
    • zeeland@natuurtoezicht.nl
  8. Zuid-Holland:
    • Jaap Wansinck,
    • zuid-holland@natuurtoezicht.nl